Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki

  • Prowadzanie spraw kadrowych oraz naliczanie płac
  • Rozliczanie umów-zleceń dla klientów kancelarii
  • Kontakty z instytucjami i urzędami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność, komunikatywność
  • Znajomość programu Symfonia (mile widziane doświadczenie w pracy z tym programem)

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu