Talent Partners
Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Data publikacji:
  • 29.3.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa
  • Branża:
  • Human Resources / Kadry
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Częstochowie, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr ref. SKPC/0101

Najważniejsze obowiązki:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie i weryfikacja list płac,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne itp.,
  • sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON, US,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich stosowanie w praktyce.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność przygotowywania i naliczania listy płac,
  • znajomość przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy pracowników,
  • znajomość programu Enova lub Optima - mile widziana,
  • praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • odpowiedzialność, sumienność i terminowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • dodatkowe świadczenia: premie, dofinansowania, prywatna opieka zdrowotna itp.,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń