Poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac do Agencji Pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Obecnie do naszego oddziału w Łodzi (Śródmieście) do Agencji Pracy Tymczasowej poszukujemy :

- Specjalista / Młodszy specjalista ds. kadr i płac (z doświadczeniem)

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel),
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawnej administracji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • nadzór nad terminowym obiegiem dokumentów,
  • aktualizacja i administracja danych w systemie kadrowo-płacowym ENOVA,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy,
  • wystawianie faktur,
  • wykonywanie przelewów firmowych,
  • mailowa obsługa klientów w zakresie rozliczeń i fakturowania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w systemie jednozmianowym (8-16),
  • benefity (karta sportowa, karta zdrowotna),
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pakiet premiowy.