UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży morskiej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac - branża morska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Specjalista ds. kadr i płac

miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: KP/05/2021

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie listy płac
  • Naliczanie urlopów, chorobowych i pozostałych świadczeń wypłacanych pracownikom
  • Zawieranie, rozwiązywanie i naliczanie umów
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz terminowość
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień Prawa Pracy, ZUS oraz przepisów podatkowych
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem, nr ref: KP/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub poprzez link:

Gwarantujemy poufność.