Ezra UKSW
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds.kadr i zamówień publicznych

Zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie spraw dotyczących zamówień publicznych,
  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i realizacją stosunku pracy w wyniku konkursów,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • współpraca w zakresie przygotowywania dokumentów i zestawień na potrzeby wypłaty wynagrodzeń,
  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne, jak i zewnętrzne,
  • wsparcie działu kadrowego w zakresie bieżących działań.

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale kadrowym,
  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze lub pokrewne,
  • wiedza i umiejętności w zakresie obsługi kadrowej,
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel,
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność samoorganizacji,
  • zdolność do logicznego i szybkiego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • pracę w zgranym zespole.