Derksen Polska sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr, płac i administracji z językiem angielskim

  • Data publikacji:
  • 06-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się polskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przyszowice obok Gliwic

Opis stanowiska pracy
•Prowadzenie sekretariatu oraz wsparcie organizacyjne zarządu firmy,
•Przyjmowaniu gości i dbaniu o dobry wizerunek firmy oraz organizacja poczty wychodzącej i przychodzącej oraz przesyłek kurierskich
•Dokonywanie m.in. rozliczeń pracowników, pomoc w przygotowywaniu list płac, kompletowanie teczek pracowników oraz pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
•Kontakt z kontrahentami firmy krajowymi i zagranicznymi
•Pomoc przy organizowaniu oraz planowaniu transportu w firmie (dostawa towaru)
•Zarządzanie bazą przewoźników a także budowanie i utrzymywanie relacji z firmami transportowymi

Wymagania
•Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (poziom min. B2/C1)
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kadry, płace)
•Bardzo dobra znajomość MS Office
•Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
•Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Kursy językowe w siedzibie organizacji;
•Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
•Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
•Dodatki świąteczne
•Dopłata do aktywności sportowych
•Wstępne szkolenie stanowiskowe (wprowadzające)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.