LoanMe
LoanMe Sp. z o.o. LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej o ugruntowanej pozycji rynkowej w Polsce. Możesz stać się częścią firmy, która się tworzy. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska : Specjalista ds. Kontroli Płatności Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie

Specjalista ds. Kontroli Płatności

  • Data publikacji:
  • 15-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Zakres Obowiązków:

     • sukcesywna i skrupulatna kontrola płatności rat wpływających od klientów
     • telefoniczne negocjowanie terminu spłat zadłużenia
     • bezpośredni, telefoniczny i aktywny kontakt z klientami
     • sporządzanie raportów dla przełożonego
     • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
     • budowanie długofalowej relacji z klientami

Wymagania:

      • komunikatywność,
      • dyspozycyjność,
      • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • poznanie skutecznych standardów obsługi klienta
  • szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w prestiżowym biurze

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj dopiskiem Specjalista ds. Kontroli Płatności.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Loanme z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Loanme  z siedzibą w Warszawie przy Aleje Jerozolimskie 142 b Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie

określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Loanme z siedzibą w Warszawie przy Aleje Jerozolimskie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.