SPS Inscon Sp. z o.o.
Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania (branża budowlana) • Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania (branża sanitarna)

Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania (branżą budowlana i sanitarna) SPS INSCON Sp. z o.o.

  • Data publikacji:
  • 29-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Sobin, Myśliwska 39, woj. dolnośląskie
  • Stanowisko:
  • Kosztorysant

SPS INSCON sp. z o.o. świadczy  usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, budowy instalacji sanitarnych i przemysłowych. Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem i realizujemy inwestycje kompleksowo – od usług projektowych, poprzez roboty ziemne i fundamentowe, prace murarskie i żelbetowe, po instalacje sanitarne, przemysłowe oraz elektryczne.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

  • Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania (branża budowlana)
  • Specjalista ds. kosztorysowania i ofertowania (branża sanitarna)

Miejsce pracy: ul. Myśliwska 39, 59-101 Sobin

Zakres obowiązków :

  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji i kosztorysów robót
  • przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami usług, urządzeń oraz materiałów
  • optymalizowanie rozwiązań technicznych
  • współpraca z działem realizacji w zakresie kosztów inwestycji
  • przygotowywanie budżetów na inwestycje
  • analiza dokumentacji projektowej
  • współpraca z kosztorysantami branży elektrycznej, sanitarnej, budowlanej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości technologii wykonywania robót budowlanych
  • wiedzy w zakresie optymalizacji technologii robót budowlanych
  • obsługi pakietu MS Office
  • obsługi programu Auto Cad w zakresie wymiarowania
  • umiejętności negocjacji z inwestorami, podwykonawcami oraz dostawcami

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia we współpracy z renomowanymi klientami
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji - dopłaty do szkoleń branżowych
  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania
  • niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Działając na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679     z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej „RODO”, informujemy, że:

  • Administratorem danych osobowych jest firma SPS INSCON Sp. z o.o. z siedzibą w Sobinie (59-101) przy ul. Myśliwskiej 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000519982, NIP: 6972312635.
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy przez okres trwania danej rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłaś/eś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
  • Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  • Dane osobowe mogą zostać przekazane spółkom powiązanym z naszą firmą.
  • Masz prawo do:
  • a)       dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych,

    b)       wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych,

    c)       cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    spsinscon.pl