LINK CONSULTING
Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się producenta do branży automotive, poszukujemy wykwalifikowaną osobę na

Specjalista ds. logistyki

  • Data publikacji:
  • 21-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Słubic

Lokalizacja: okolice Słubic woj. lubuskie

Obowiązki:

  • organizowanie transportu gotowych produktów,
  • kontakt z dostawcami usług transportowych,
  • zamawianie poszczególnych transportów oraz organizowanie grafików transportowych,
  • planowanie transportu poszczególnych ładunków z uwzględnieniem racjonalności logistycznej i dotrzymania terminów ,
  • stały kontakt i nadzór z dostawcą usług transportowych i spedycyjnych,
  • kontrola kosztów transportu,
  • przygotowywanie zleceń i dokumentacji załadunkowej oraz kontrola jej wykonania,
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej (listy przewozowe, dowody dostawy, faktury i inne dokumenty wysyłkowe),
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, transportów, transportów dodatkowych itp.,
  • prowadzenie ewidencji poszczególnych wysyłek, nadzór i kontrola nad dokumentacją,
  • przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących wysyłek i transportów,
  • weryfikacja i kontrola dokumentacji w zakresie opakowań i pojemników,
  • składanie i realizowanie zamówień w zakresie pojemników i opakowań oraz kontrola dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i planowania produkcji,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu organizacji transportów i obsługi logistycznej,
  • znajomość zagadnień z zakresu planowania i organizacji produkcji,
  • znajomość zagadnień z zakresu odpowiedzialności za produkt, jakość i terminowość dostaw,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • komunikatywność duża kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym zespole oraz miłej atmosferze,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • pakiet socjalny oraz ubezpieczenie na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

kg@linkconsulting.com.pl

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)