Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Specjalista ds. Marketingu, ok. Starogard Gdański/ Tczew

Szukaj Tylko w Tytułach
"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga
Dla prężnie działającej na rynku polskim i rynkach międzynarodowych firmy produkcyjnej z branży budowlanej do pracy na stałe PILNIE poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych w pracę kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Data publikacji:
12.10.2017
Miejsce:
ok. Starogard Gdański/ Tczew
Kategoria:
Marketing / PR / Reklama

Miejsce pracy: ok. Starogard Gdański/ Tczew

Kluczowe zadania to:

  • samodzielne opracowanie strategii komunikacji marketingowej w firmie, wdrożenie oraz nadzór nad jej realizacją
  • odpowiedzialność za działania marketingowe (głównie BTL: foldery, ulotki, materiały i gadżety reklamowe, materiały na targi, materiały firmowe (CI)) oraz marketing online
  • odpowiedzialność za tworzenie kampanii marketingowych w Internecie
  • przygotowywanie treści i materiałów promocyjnych/ informacyjnych na stronę www oraz serwisy informacyjne, zarządzanie treścią na www
  • odpowiedzialność za komunikację wizerunkową w social media
  • opracowanie oraz koordynacja działań marketingowych w zakresie eventów (targi, wydarzenia branżowe etc.)
  • bieżące wsparcie marketingowe pozostałych działów w firmie
  • dobór i współpraca z dostawcami zewnętrznymi (graficy, produkcja marketingowa: gadżety, materiały, banery na inwestycje)
  • analiza skuteczności podejmowanych działań, raportowanie wyników pracy do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • ok. 2-3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym/ podobnym stanowisku w obszarze marketingu
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (marketing, reklama, PR, ekonomia, zarządzanie, komunikacja społeczna)
  • dobra orientacja we współczesnych strategiach marketingowych
  • praktyczna umiejętność planowania, wdrażania, realizowania i ewaluacji kampanii marketingowych/ reklamowych
  • znajomość narzędzi typu: Google AdWords, Google Analytics, SEO/SEM
  • mile widziana znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop lub CorelDraw)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy zespołowej
  • kreatywność, pomysłowość i inicjatywa, pro-aktywna postawa
  • umiejętność jasnego, klarownego formułowania wizji i pomysłów
  • asertywność
  • prawo jazdy kat. B (czynne) - gotowość do wyjazdów służbowych (na inwestycje budowlane, targi etc.)

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia
  • możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych, autonomię w działaniu

Jeśli jesteś osobą kreatywną, posiadasz doświadczenie w obszarze marketingu, nie boisz się samodzielnych zadań i działania, nie zwlekaj z przesłaniem CV - być może właśnie Ciebie poszukujemy!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH23/17Z w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kh@recruitmentsolutions.pl

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004
Agencja doradztwa personalnego nr 2505

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń