Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

  • Data publikacji:
  • 28-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie strategii marketingowej oraz budżetu jako część strategii firmy
  • Realizacja oraz kontrola zaplanowanych działań z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacyjnych
  • Planowanie i realizacja eventów, targów i konferencji, spotkań wewnętrznych oraz z klientami
  • Przygotowywanie tekstów także pod kątem działań PR
  • Wprowadzanie i zarządzanie treścią strony www
  • Aktywny udział we współtworzeniu strategii trade marketingowej oraz wdrażanie zaplanowanych rozwiązań we współpracy z Dyrektorem Sprzedaży oraz Product Menagerami
  • Planowanie kalendarza wydarzeń trade marketingowych zgodnie ze strategią i budżetem dla poszczególnych grup produktowych przy współpracy z Dyrektorem Sprzedaży oraz Product Managerami
  • Wdrażanie zaplanowanych działań, monitorowanie ich efektywności oraz rekomendowanie zmian na podstawie wniosków z oceny
  • Rekomendacja dodatkowych działań przy współpracy z Dyrektorem Sprzedaży i Product Managerami wspierających sprzedaż i pozycję marki w poszczególnych grupach produktowych
  • Realizowanie działań z zakresu marketingu wewnętrznego
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze marketingu
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w obszarze przedstawianego zakresu obowiązku)
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, analityczne oraz komunikacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, nastawienie na realizacje stawianych celów
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy i planowanie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.