Grupa Pascal
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

  • Data publikacji:
  • 11-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Zawiercie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki:
Aktywny i skuteczny rozwój bazy obsługiwanych klientów
Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i dystrybuowanych marek.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami
Nastawienie na realizację
założonych celów.
Umiejętność planowania i zarządzania czasem.
Wysoka kultura osobista
Komunikatywność.
Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie wprowadzeniu samochodu

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Aktywny udział w rozwoju firmy
Dobrą atmosferę pracy w zespole
Pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
Szkolenia z zakresu znajomości produktów