Teofilów s.a.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

  • Data publikacji:
  • 22-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Teofilów S.A. jest firmą z ponad czterdziestoletnią tradycją w produkcji dzianin.

Produkujemy i sprzedajemy dzianiny o wysokiej jakości oraz oferujemy najszerszy w Polsce asortyment dzianin.

Opis stanowiska:
  • monitorowanie i usprawnianie prowadzonych działań marketingowych,
  • tworzenie banerów na strony internetowe i media społecznościowe na bieżąco i na zlecenie innych działów,
  • projektowanie broszur produktowych, ulotek, materiałów wspierających sprzedaż, materiałów prezentacyjnych firmy
  • wsparcie graficzne dla innych działów (dopasowywanie zdjęć, udostępnianie plików itp.),
  • tworzenie małych filmów, projektów graficznych,
  • udział w działaniach realizowanych w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram),
  • obsługa programów graficznych,
  • organizowanie wydarzeń (szkolenia, targi, eventy).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, wymagane kierunki: preferowany marketing,
  • minimum rok doświadczenia w pracy w marketingu, na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • znajomość social media,
  • kreatywność, komunikatywność,
  • znajomość zasad ortografii/interpunkcji, umiejętność pisania tekstów o różnym charakterze.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie do wypoczynku urlopowego,
  • dofinansowanie do kart sportowych,
  • szkolenia,
  • miłą atmosferę pracy w zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.