Talent Partners
Specjalista ds. Marketingu

  • Data publikacji:
  • 08-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Dla naszego klienta - renomowanej firmy technicznej o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Krakowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. SMK/14509

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie i redagowanie artykułów blogowych z branży automatyki i robotyki,
  • tłumaczenia artykułów z jeż. angielskiego,
  • prowadzenie firmowych profili na social mediach: Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube,
  • udział w organizacji targów i konferencji technicznych,
  • kontakt z prasą i mediami z branży automatyki i robotyki,
  • newsletter – opracowanie i wysyłka,
  • opracowanie i wysyłka materiałów reklamowych, artykułów, notek,
  • opieka nad stronami www firmy – publikacja artykułów, tworzenie prostych podstron i wpisów,
  • współpraca z działem IT,
  • sporządzanie dokumentacji fotograficznej z wydarzeń,
  • aktywny udział w wydarzenia firmowych,
  • pomoc w tworzeniu katalogu produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów / systemów: Wordpress, Elementor, Semstorm, Google Analytics, Clickmeeting, Office365 Excel,
  • znajomość prostych programów graficznych np. Canva,
  • znajomość jęz. angielskiego - mile widziana,
    kreatywność i samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość branży technicznej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole,
  • prywatną opieka medyczną,
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
  • dodatkowe benefity,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń