FABRYKI MEBLI

Specjalista ds. marketingu - Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 22-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca zdalna/hybrydowa
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. marketingu

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twój zakres obowiązków:

Realizacja strategii marketingowej firmy

Kreowanie i wdrażanie działań komunikacyjnych i marketingowych wspierających wizerunek marki oraz sprzedaż

Tworzenie treści i narzędzi do komunikacji produktowej

Kreowanie i koordynacja produkcji materiałów wizerunkowych, informacyjnych, produktowych

Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Realizacja zadań związanych z organizacją akcji promocyjnych oraz eventów firmowych

Monitorowanie branży oraz działań konkurencji

Rekomendowanie nowych narzędzi i kanałów komunikacji marketingowej

Nasze wymagania:

Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale marketingu

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych

Proaktywna postawa i komunikatywność

Otwartość i kreatywność

Wielozadaniowość

Umiejętność pracy pod presją czasu

Odpowiedzialność i dokładność

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Mile widziane

Mile widziana znajomość branży meblarskiej

To oferujemy:

Praca w systemie zdalnym lub hybrydowym (do uzgodnienia)

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie do wypoczynku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=850c1ba17b0d43919a8b67b9a6c3cff8