FABRYKI MEBLI
Fabryki Mebli FORTE S. A.

Specjalista ds. marketingu Fabryki Mebli FORTE S. A.

  • Data publikacji:
  • 30-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Praca zdalna/hybrydowa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy - praca w systemie zdalnym lub hybrydowym (do uzgodnienia)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja strategii marketingowej firmy
  • Kreowanie i wdrażanie działań komunikacyjnych i marketingowych wspierających wizerunek marki oraz sprzedaż
  • Tworzenie treści i narzędzi do komunikacji produktowej
  • Kreowanie i koordynacja produkcji materiałów wizerunkowych, informacyjnych, produktowych
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
  • Realizacja zadań związanych z organizacją akcji promocyjnych oraz eventów firmowych
  • Monitorowanie branży oraz działań konkurencji
  • Rekomendowanie nowych narzędzi i kanałów komunikacji marketingowej

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia na stanowisku specjalisty w dziale marketingu
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • Proaktywna postawa i komunikatywność
  • Otwartość i kreatywność
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)- warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

MILE WIDZIANE:

  • Mile widziana znajomość branży meblarskiej

TO OFERUJEMY:

  • Praca w systemie zdalnym lub hybrydowym (do uzgodnienia)
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych