Polski HR A-Trybut
Najlepsza praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Praca w dużej firmie telekomunikacyjnej, obsługa klienta z super wynagrodzeniem

Specjalista ds obsługi klienta

  • Data publikacji:
  • 23-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Skoczów

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Jako Agencja Rekrutacyjna jesteśmy wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Zakres obowiązków:

  • Praca w salonie sprzedaży firmy telekomunikacyjnej
  • Profesjonalne obsługa klienta
  • Sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym system premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie będącej liderem w branży telekomunikacyjnej
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  •  Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży nowych technologii

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)