Talent Partners
Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Data publikacji:
  • 23-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, renomowanej i intensywnie rozwijającej się firmy z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. SOKL/10907

Najważniejsze obowiązki:

  • opieka dokumentowa nad klientem - przygotowywanie dokumentów handlowych koniecznych do zrealizowania zamówienia otrzymanego od klienta,
  • dostarczanie atestów oraz innych dokumentów zgodnie z wymogami klienta, monitorowanie płatności,
  • koordynacja zleceń wysyłkowych i wydań z magazynu,
  • przygotowywane wycen surowców oraz ofert sprzedażowych,
  • kontakt z klientami w celu monitorowania zamówień oraz kontrola zapotrzebowania na surowce,
  • przygotowywanie zestawień zakupowo-sprzedażowych,
  • opieka dokumentowa w zakresie zamówień od dostawców (prowadzenie dokumentacji zakupowej).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub techniczne),
  • doświadczenie w obszarze handlowym, obsługi klienta, wsprawcia sprzedaży - mile widziane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy: obsługa dokumentowa, telefoniczna i e-mailowa – klienci krajowi i zagraniczni,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane).

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie z branży chemicznej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • pakiet socjalny oraz dodatkowe benefity .

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń