CPL Jobs
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla Naszego Klienta, globalnej firmy rozwijającej swoją markę na rynku europejskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta i wsparcia technicznego z j. niemieckim (m/k)

  • Data publikacji:
  • 19-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy: Bochum, Gelsenkirchen, Hamburg
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

  • Bezpośredni kontakt z Klientem (face to face) w siedzibie firmy;
  • Dbanie o wysoką jakość usług;
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych dotyczących problemów technicznych;
  • Prezentacja produktów i usług firmy;
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów (np. instalacja sterowników, programów, reset haseł);
  • Praca z wykorzystaniem baz danych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do pracy w zespole;
  • Skrupulatność.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość udziału w projektach społecznych;
  • Pełne wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań dzięki Buddym;
  • Szkolenia językowe.