twojeobuwie.pl
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

  • Data publikacji:
  • 30-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Łazy pod Warszawą, Al. Krakowska 165
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

- Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez Internet
- Obsługa zamówień sklepu internetowego (weryfikacja / pakowanie / wysyłka)
- Obsługa infolinii sklepu internetowego
- Obsługa Live Chat
- Obsługa korespondencji mailowej
- Budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy
- Udział w rozszerzaniu oferty sklepu internetowego
- Obsługa reklamacji i zwrotów towarów

Oczekiwania:

- Wysoka kultura osobista, rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- Zdolność szybkiego uczenia się i umiejętności pracy pod presją czasu
- Dokładność i samodzielność
- Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera
- Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych
- Znajomość systemu IdoSell (IAI Shop)

Oferujemy:

- Interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pozytywną atmosferę i wysoką kulturę osobistą
- Umowę o pracę na pełny etat
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość poszerzania wiedzy w wielu aspektach eCommerce

Prosimy wysyłać CV na adres @ wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."