Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem duńskim

  • Data publikacji:
  • 16-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 7000 brutto

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta,międzynarodowej firmy z Warszawy, do nowego projektu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem duńskim

Lokalizacja:Warszawa, Mokotów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka duńskiego (min C1/C2),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera i znajomość zagadnień internetowych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Entuzjazm i zaangażowanie.
  • Gotowość do podjęcia pracy od 01.08.2018

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od klientów indywidualnych,
  • Udzielanie telefonicznego wsparcia w zakresie problemów wynikających z użytkowania produktów,
  • Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych klientów indywidualnych,
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie na poziomie 7000 brutto,
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające,
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne).

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku oraz dołączyć do zgranego zespołu wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php