Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 27-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Wynagrodzenie:
  • 5000 -6000 brutto

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, do projektu prowadzonego dla globalnego lidera w dziedzinie nowych technologii i smartphonów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim

Lokalizacja: Katowice

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min B2),
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi,
  • Dobra obsługa komputera i znajomość zagadnień internetowych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Entuzjazm i zaangażowanie.

Zakres obowiązków :

  • Odbieranie połączeń przychodzących od klientów indywidualnych,
  • Udzielanie telefonicznego wsparcia w zakresie problemów wynikających z użytkowania produktów (nowoczesne technologie, m.in. telefonia komórkowa i laptopy),
  • Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych klientów indywidualnych,
  • Budowanie dobrych relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub 3/4 etatu,
  • Wynagrodzenie na poziomie 5000 brutto plus premie uznaniowe,
  • 3 tygodniowe profesjonalne szkolenie wdrażające,
  • Realne możliwości rozwoju: docelowo projekt przewiduje rozwój kompetencji w zakresie 5 poziomów umiejętności technicznych,
  • Możliwość wyboru zmian od poniedziałku do niedzieli,
  • Elastyczne godziny pracy od 8:00-20:00,
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Katowic (2000 brutto),
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Benefit MultiSport, prywatna opieka medyczna).

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku oraz dołączyć do zgranego zespołu wyślij nam koniecznie swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php