Euvic Services Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi zleceń

  • Data publikacji:
  • 18-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

  • obsługa zleceń telekomunikacyjnych,
  • obsługa systemów informatycznych niezbędnych do realizacji zadań,
  • współpraca z technikami realizującymi zdania w terenie.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma pracy do uzgodnienia),
  • pracę w systemie zmianowym 7-21 (dyżury również w weekendy i święta w godz. 7-17),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową na preferencyjnych warunkach oraz ubezpieczenie grupowe,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • komputer służbowy,
  • miłą atmosferę i zgrany zespół, który będzie dla Ciebie wsparciem przy wdrożeniu w nowe obowiązki.

Lokalizacja: Poznań