TRICOMP SP. Z O.O.
W związku z realizacją nowego projektu na terenie Afryki (Juba - Sudan Południowy) poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. operacyjnych

  • Data publikacji:
  • 08-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Juba, Sudan Południowy

Opis stanowiska

  • pomoc w stworzeniu planu działania firmy IT na okres 3 lat
  • pomoc w uruchomieniu działalności nowej firmy IT w Sudanie Południowym we współpracy z dużą, polską firmą IT
  • zaplanowanie i uruchomienie biura od podstaw
  • zaplanowanie i uruchomienie szkoły (szkolenia krótkookresowe)
  • zaplanowanie i uruchomienie międzynarodowego centrum egzaminacyjnego przy szkole

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • miejsce pracy -  Juba (Sudan Południowy) z okresowymi wyjazdami do Warszawy
  • duże zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • praca na zlecenie, roczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • udział w ciekawym projekcie
  • okresowy odpoczynek w Kenii
  • pokrywamy koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia oraz ubezpieczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: pracatri@tricomp.com.pl , z dopiskiem w tytule wiadomości „ Specjalista ds. operacyjnych_Juba” wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej  treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”