SECESPOL Sp. z.o.o.
SECESPOL jest polską spółką specjalizującą się w produkcji wymienników ciepła. W ciągu 30 lat rodzinna firma stała się marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach. Obecnie poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Organizacji Produkcji

  • Data publikacji:
  • 10-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Nowy Dwór Gdański

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku organizuje i nadzoruje pracę wydziału produkcji wymienników ciepła, oraz planuje i realizuje zlecenia produkcyjne. Współpracuje z zespołem produkcyjnym, ustala z liderem wydziału realizację zleceń.

ZADANIA:

  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcji na wydziale produkcyjnym
  • planowanie i realizacja zleceń produkcyjnych
  • nadzór nad pracownikami wydziału produkcji
  • doskonalenie organizacji produkcji
  • analizowanie procesów pod kątem wyeliminowaniastrat i zwiększenia ich wydajności
  • tworzenie, rozwijanie oraz wdrażanie standardów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechaniczny, zarządzanie produkcją)
  • dobra znajomość obsługi programów MS Excel, AutoCAD.
  • umiejętność analitycznego myślenia,samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie w pracę i terminowość wykonywania powierzonych zadań
  • zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów indywidualnie i/lub w zespole
  • silna motywacja do własnego rozwoju, wprowadzania zmian i ciągłego doskonalenia
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowania z okazji świąt, karty multisport

CV prosimy przesyłać na adres: praca@secespol.pl lub dostarczyć pod adres: SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Specjalista ds. Organizacji Produkcji