Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych

  • Data publikacji:
  • 09-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kalisz

Miejsce pracy: okolice Kalisza

Nr ref.: SPE/048/ICI

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia
  • Ewidencjonowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie absencji chorobowych, urlopowych i związanych z rodzicielstwem
  • Sporządzanie list płac
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach (w tym ZUS Rp-7)
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej z ZUS
  • Sporządzanie deklaracji dot. PIT
  • Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowo - płacowym
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów MS Word i Excel

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Kursy szkoleniowe - płatne 100% przez pracodawcę
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

 Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."