Cpl Jobs

Specjalista ds. personalnych i administracji (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Przygotowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników;
• Prowadzenie akt osobowych i innych dokumentów pracowniczych;
• Zarządzanie świadczeniami pracowniczymi;
• Wdrażanie obecnych i nowych pracowników;
• Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zatrudnieniem i zapytaniami kierowników;
• Przygotowywanie raportów płac i kosztów;
• Nadzorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy;
• Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:
• Minimum rocznego doświadczenia w obszarze HR;
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• Znajomości prawa pracy;
• Umiejętności komunikatywnych i interpersonalnych;
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
• Ubezpieczenie grupowe;
• Opiekę medyczną;
• Kartę Multisport;
• Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku.