Erontrans Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. planowania/dyspozytor

Data publikacji:
3.10.2019
Miejsce Pracy:
Gdynia
Branża:
Transport / Spedycja
Stanowisko:
Pracownik Biurowy

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Twoje zadania:

  • kompleksowa organizacja dojazdu kierowcy do miejsca odbioru
  • planowanie i organizacja powrotów kierowców do Polski
  • przygotowywanie tras oraz weryfikacja dokumentów typu faktury, rozliczenia kierowców
  • monitorowanie realizacji zadań przez kierowców
  • kontrolowanie liczby kierowców potrzebnych do realizacji zadań
  • kontrolowanie i raportowanie jakości pracy kierowców
  • kontakt z partnerami zagranicznymi
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • optymalizacja zleceń ze względu na ich koszt oraz jakość
  • realizacja wyznaczonych  celów

Wymagamy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • posiadania doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • sprawnego posługiwania się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętności planowania i organizowania pracy kierowcy oraz  własnej pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości podstawowych przepisów związanych z transportem drogowym
  • mile widziana znajomość obsługi programów i komunikatorów spedycyjnych ( Trans, TimoCom)

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – skontaktuj się z nami pod numerem 539 991 434!

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń