Talent Partners
Specjalista ds. Procesów Logistycznych

  • Data publikacji:
  • 13.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Branża:
  • Logistyka / Magazyn
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z branży handlowej, do nowoczesnego centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w okolicach Gdańska - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref. SPL/14106

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie oraz udział w projektach modyfikacji i rozbudowy procesów logistycznych oraz systemów automatyki magazynowej,
  • rozwój procesów operacyjnych w centrach dystrybucyjnych,
  • wspieranie podnoszenia wydajności i efektywności procesów obsługiwanych manualnie oraz przez systemy automatyki,
  • identyfikowanie i raportowanie kluczowych danych określających jakość działania i wykorzystanie systemu automatyki,
  • analiza kluczowych KPI logistycznych,
  • identyfikowanie możliwości usprawnień na podstawie przeprowadzonych analiz, przygotowanie odpowiednich rozwiązań oraz uczestniczenie w ich wdrażaniu.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym lub logistycznym,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży logistycznej,
  • znajomość specyfiki operacji magazynowych lub produkcyjnych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej,
  • doświadczenie w pracy z automatycznymi systemami magazynowymi lub produkcyjnymi - mile widziane,
  • znajomość metodologii i narzędzi do optymalizacji procesów np.: LEAN, 6 SIGMA, itp.,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej, nowoczesnej, dobrze zorganizowanej firmie,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę z profesjonalistami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń