Elamed Media Group
W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. promocji i reklamy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
- sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych,
- realizacja założonych, indywidualnych oraz zespołowych planów i celów sprzedaży,
- bieżąca współpraca i podtrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
- reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych,
- monitorowanie przyznanego sektora rynku.

Wymagania :
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
- zdolności negocjacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- elastyczne godziny pracy,
- prywatną opiekę medyczna,
- możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole pełną wyzwań i możliwości,
- bardzo dobrą lokalizację – Katowice, Al. Roździeńskiego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@elamed.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Elamed Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.   Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Elamed Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
Pragniemy poinformować, że Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji jest Elamed spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa mająca siedzibę w Katowicach przy alei Roździeńskiego 188 c. Szczegółowe informacje jak Administrator przetwarza dane dostępne są na stronie https://zgoda-status.elamed.pl.