Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. Rejestracji i Wysyłki

Specjalista ds. Rejestracji i Wysyłki

  • Data publikacji:
  • 08-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Piaseczno
  • Wynagrodzenie:
  • od 2500 netto
  • Stanowisko:
  • Asystent

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to wiodące na polskim rynku Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych takich marek jak SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, ALCATEL, BLACKBERRY, CAT, JCB, COOLPAD, MEIZU.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno koło Warszawy

Opis stanowiska:

Rejestracja i wysyłka sprzętu, akcesoriów i innych produktów z Serwisu.

Praca w od poniedziałku do piątku w systemie dwu zmianowym w godz. 6-14 oraz 14-22

Wymagania:

Wykształcenie średnie.

Znajomość obsługi komputera.

Zdolności manualne i dokładność.

Dobra organizacja pracy własnej.

Umiejętność pracy zespołowej.

Rzetelność i uczciwość.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.

Profesjonalne szkolenia zawodowe.

Klarowny i motywujący system wynagrodzeń.

Umowę o pracę. Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems.

Pakiet medyczny Grupy LUX MED.

Szkolenia językowe.

Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.