FABRYKI MEBLI

Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa) - Fabryki Mebli Forte S.A.

Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa) - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji (praca hybrydowa)

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Poznaj 4 ważne powody, dla których warto do nas dołączyć:

Nasze rekrutacje są często zaskakujące. Rekrutowałaś/eś już brakarza? :)

Będziesz mieć wpływ na budowanie candidate experience

Staniesz się częścią firmy z 30-letnim doświadczeniem w produkcji mebli

Czekamy na Twoje pomysły dotyczące innowacji w zakresie rekrutacji

TWOJE ZADANIA:

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska liniowe i specjalistyczne

Pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł, w tym social media

Prowadzenie kilku projektu rekrutacyjnych jednocześnie

Rekomendowanie działań usprawniających procesy rekrutacyjne

Obsługa bieżących zadań z zakresu HR

Współpraca z biurami karier uczelni wyższych

Umiejętności obsługi programów (ATS, graficzne, pakiet office- zwłaszcza excel)

TWÓJ PROFIL:

Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

Wykształcenie kierunkowe (wskazane ZZL, Psychologia, Socjologia)

Wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji pośredniej i bezpośredniej

Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach

Dbanie o pozytywne Candidate Experience

Proaktywne nastawienie na działanie, a przy tym samodzielność, skrupulatność i terminowość

Aktywne poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power point, Excel)

Kreatywność, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - minimum B2

Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

CO OFERUJEMY:

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Program poleceń pracowniczych

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3bf0bf3e0c824676a5874c98548ac120