CE DRIVER

Specjalista ds. rekrutacji - Radwanice koło Wrocławia

Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Radwanicach koło Wrocławia. Przeprowadzamy marketing sieciowy i bezpośrednie procesy rekrutacyjne dla branży TSL w Europie.

poszukujemy

Specjalisty ds. rekrutacji

Szukamy kogoś, kto:

- podchodzi do swoich obowiązków z ciekawością i zaangażowaniem,

- szybko przyswaja nową wiedzę oraz potrafi wykorzystać ją w praktyce,

- rozumie, że dobra rekrutacja opiera się na szczerości i budowaniu relacji,

- szuka najlepszych rozwiązań, samodzielnie podejmuje decyzje,

- stale rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, potrafi słuchać i zadawać właściwe pytania

Od kandydata wymagamy:

- minimum dwuletniego doświadczenia w rekrutacji na rynki zagraniczne,

- pewności siebie i otwartości w komunikacji,

- pozytywnego nastawienia i konsekwencji w działaniu,

- dobrej organizacji pracy, obsługi Outlooka i Excela,

- mile widziana (niewymagana) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz rekruter będzie odpowiedzialny za:

- umieszczanie ogłoszeń na portalach pracy,

- przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych,

- ocenę kompetencji kandydatów i dobór osób na wolne stanowiska,

- tworzenie profilu zawodowego kandydata w języku obcym,

- koordynowanie dojazdów do pracy,

- zdalne wsparcie zatrudnionych pracowników

Oferujemy:

- wprowadzenie w obowiązki, szkolenie branżowe,

- wszystkie niezbędne narzędzia rekrutacyjne,

- pracę w rozwijającej się firmie z dobrymi, ciekawymi projektami,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z 2-mies. okresem próbnym,

- wynagrodzenie 3100-6000 zł brutto zależnie od wyników,

- dalsze premie za ponadprzeciętne rezultaty

Nie musisz znać się na transporcie. Udzielimy Ci szkolenia i dokładnie opowiemy o stanowiskach, na które rekrutujesz.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres kontakt@cedriver.pl oraz odpowiedzi na pytanie: Dlaczego chcesz z nami pracować?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.