Cpl Jobs

Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach z ofertami pracy;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Współpraca z instytucjami edukacyjnymi, uczelniami i Biurami Karier;
  • Bieżące prowadzenie i dbanie o poprawność dokumentacji z obszaru HR;
  • Organizacja szkoleń i wydarzeń firmowych;
  • Ścisła współpraca z kierownikami i rekruterami w zakresie procesów rekrutacyjnych.

Wymagamy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poz. min. B2;
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;
  • Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Zdobycie cennego doświadczenia i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Cotygodniowa dostawę owoców;
  • Dogodną lokalizację;
  • Przyjazną atmosferę pracy.