Limes Consult GmbH

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

  • Data publikacji:
  • 12-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 20 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.

Obecnie poszukujemy do pracy w naszym biurze w Poznaniu kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Miejsce pracy: POZNAŃ

Zakres zadań:
- aktywne poszukiwanie kandydatów i rekrutacja pracowników tymczasowych do pracy w Niemczech
- redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach
- weryfikacja napływających aplikacji
- budowanie i administrowanie bazy kandydatów
- przeprowadzanie weryfikacyjnych rozmów telefonicznych
- opieka nad pracownikami tymczasowymi
- współpraca z centralą firmy i jej oddziałami w Niemczech
- realizacja zamówień centrali firmy w zakresie personelu
- sporządzanie drobnych tłumaczeń

Wymagania:
- samodzielność i nastawienie na cel
- min. dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
- min. roczne doświadczenie w rekrutacji na podobnym stanowisku (wykształcenie kierunkowe z zakresu HR będzie dodatkowym atutem)
- odpowiedzialność, entuzjazm, motywacja i zaangażowanie
- dobra znajomość pakietu MS Office
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i doba organizacji pracy własnej

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo (1-2 lata)
- możliwość samodzielnej pracy
- przyjazną atmosferę i pracę w biurze w dobrym komunikacyjnie punkcie Poznania
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres: u.behnke@limes-consult.de z dopiskiem REKRUTER

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych firmę Limes Consult GmbH, z siedzibą w Berlinie, Königin-Elisabeth-Str. 9A w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Hiermit willige ich die Verarbeitung meiner bereitgestellten personenbezogenen Daten durch Limes Consult GmbH, Berlin, Königin-Elisabeth-Str. 9A, zwecks der Durchführung des Rekrutierungsprozesses auf oben genannte Stelle gemäß EU-Datenschutz-Grundverordnung (EU-DSGVO), ein. Ich erkläre, dass ich informiert wurde, dass ich meine personenbezogenen Daten freiwillig eingebe, sowie dass ich das Recht habe, jeder Zeit diese Einwilligung zu widerrufen, wobei dieser Wiederruf der Verzicht auf den Rekrutierungsprozess bedeutet.

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Piątkowska 84B/11
60-649 Poznań
www.limes-consult.pl

LIMES CONSULT GMBH
Königin-Elisabeth-Str. 9A
14059 Berlin
www.limes-consult.de

1. Administratorem danych jest Limes Consult GmbH z siedzibą w Berlinie, przy Königin-Elisabeth-Straße 9a. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
2. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Limes Consult GmbH Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
3. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem u.behnke[at]limes-consult.de
4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.
8. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony i przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności na stronie: https://www.limes-consult.de/single_page/8/Datenschutz/