PLH24hebi GmbH
Firma PLH24hebi GmbH & Spółka z o.o. zatrudni pracownika do biura:

Specjalista ds. rekrutacji ze znajomością języka francuskiego (min. poziom B2)

  • Data publikacji:
  • 20-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. HR / Rekruter

Zadania pracownika:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych (głównie w branży – opieka nad osobami starszymi)
  • Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń ws. pracy
  • Zarządzanie procesem selekcji przesłanych aplikacji
  • Aktywne pozyskiwanie pracowników
  • Prezentowanie ofert pracy kandydatom
  • Organizowanie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Planowanie i nadzór nad harmonogramem pracy oraz urlopów pracowników

 Wymagania

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2 lub C (komunikatywna, w mowie).
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość MS Office (Outlook, Word), WhatsApp, FB, Internet.
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, a także zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Wdrożenie w obszarze rekrutacji
  • Praca na pełny etat (8 h), stacjonarnie (w naszym biurze – w Poznaniu)
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od efektów

Informacje w języku polskim pod numerem +49 1573 2596516

(lub na WhatsApp)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń