PRACTICAL OFFICE
Dla naszego klienta poszukujemy SPECJALISTY DS. RELACJI Z KLIENTEM.

SPECJALISTA DS. RELACJI Z KLIENTEM

  • Data publikacji:
  • 23-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dek Optica Sp.j. jest dynamicznie rozwijającym się producentem opraw okularowych. To rodzinna firma, istniejącą od 40 lat. Swoje produkty tworzy ręcznie w oparciu o wysokiej jakości materiały. Oferta firmy dostępna jest w Polsce oraz w wielu krajach za granicą. Firma działa na rynku B2B dostarczając produkty do salonów optycznych i hurtowni.

Opis stanowiska:

  • Kontakt telefoniczny z klientami
  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach, usługach i etapach zamówień Klientów.
  • Opieka handlowa nad wyznaczonym rejonem
  • Współpraca z klientami zagranicznymi (komunikacja w języku angielskim)
  • Weryfikacja poprawności dokumentów i danych wprowadzanych do systemu
  • Wystawianie faktur i dokumentów magazynowych
  • Raportowanie w systemie CRM

Wymagania:

  • Komunikatywność,
  • Dobra dykcja,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

Oferowane korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (godzina 9-17).
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty o część stałą i część zmienną,
  • Szkolenie stanowiskowe,
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę w rodzinnej firmie,
  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń