APROJEKT Jacek Szymczak
jesteśmy nowatorskim biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach telekomunikacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

  • Data publikacji:
  • 19-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

 Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych zgodnie z obowiązującymi wzorami i procedurami,
  • bieżące uzupełnianie danych i kontrola ich poprawności w raportach,
  • weryfikacja procesu akceptacji rozliczeń przez Klienta,
  • współpraca z projektantami w zakresie rozliczeń,
  • praca w oparciu o wewnętrzne systemy / aplikacje rozliczeniowe.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • biegła obsługa komputera w tym środowiska Office (w szczególności Excel, Word),
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz poszerzania wiedzy,
  • doświadczenie w pracy z dużymi arkuszami danych.

Zapewniamy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@aprojekt.net

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).