Zooma Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży z j. rosyjskim

Zooma Sp. z o.o. jest młodą firmą oraz zapewnia obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych ze Wschodniej Europy, do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy specjalistę ds. Rozwoju sprzedaży z j. rosyjskim

Rekrutacja jest prowadzona online, praca zdalna tylko na okres kwarantanny, po zakończeniu kwarantanny — praca w biurze

Zadania i obowiązki:

— pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny, wykorzystanie korespondencji elektronicznej
— podpisanie umów z klientami
— wprowadzenie danych do CRM
— tłumaczenie ofert pracy z polskiego na rosyjski oraz ich publikacja na oficjalnej stronie
— współpraca z ds. Rekrutacji

Wymagania:
— dobra znajomość języka polskiego i rosyjskiego !
— doświadczenie w Sprzedaży jakiegokolwiek produktu czy usługi !
— narzędzia pracy: telefon i laptop !
— znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
— umiejętność zarządzania swoim czasem
— wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
— możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w energicznym i młodym zespole
— stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym 2 mies.)
— system premiowy;
— wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniem;

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zooma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zooma Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zooma z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Stanisławowskiej 47, 54-611 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.