Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Partnera Biznesowego, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, będącej liderem w swojej branży, obecnie poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju systemów IT

  • Data publikacji:
  • 11-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Numer ref. SRS/001/JRO

Zadania:

• Udział merytoryczny w projektach, zmianach wdrażanych w systemach, współtworzenie koncepcji i propozycji rozwiązań
• Analiza i wsparcie w przygotowaniu dokumentacji procesów biznesowych
• Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne
• Współpraca z Biznesem (Kierownictwo, Kluczowi i Końcowi Użytkownicy) w obszarze wykorzystywanych przez nich rozwiązań informatycznych: identyfikowanie i analiza potrzeb, raportowanie statusu realizacji projektów i zmian, reagowanie na incydenty, prowadzanie komunikacji
• Przygotowywanie prezentacji i raportów podsumowujących wyniki prowadzonych analiz
• Wsparcie Kierownika Projektów / Business Partnerów IT w zarządzaniu projektami, zmianami i innymi tematami realizowanymi w ramach działu IT
• Współpraca z centralą IT oraz kluczowymi dostawcami w obszarze budowania i konfiguracji rozwiązań

Wymagania:

• Absolwent/ka studiów magisterskich o profilu technicznym lub ekonomicznym
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w korporacji lub firmie konsultingowej na zbliżonym stanowisku
• Biegła znajomość pakietu MS Office
• Język angielski na poziomie komunikatywnym
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, wywieranie wpływu, orientacja na klienta wewnętrznego
• Determinacja i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Mile widziane:

• Znajomość metodyk i praktyk z zakresu zarządzania IT (ITIL), w szczególności znajomość procesu zarządzania zmianą i zasad wsparcia użytkowników końcowych (HelpDesk)
• Znajomość metodyk z zakresu zarządzania projektami (np. PRINCE2, PMBoK, SCRUM)

Oferta:

• Praca w prestiżowej, międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej
• Praca nad interesującymi projektami biznesowo-informatycznymi
• Wsparcie mentorskie ze strony doświadczonego zespołu
• Szkolenia i warsztaty
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (np. karta medyczna, karta Multisport)
• Atrakcyjna lokalizacja biura - okolice Dworca Gdańskiego

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej