Talent Partners
Specjalista ds. Serwisu

  • Data publikacji:
  • 19-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technologicznej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SSG/20109

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.
Wystarczy wiedza i wykształcenie techniczne oraz gotowość do szkoleń.

Najważniejsze obowiązki:

  • wykonanie napraw w zakładach na terenie Polski - krótkie wyjazdy serwisowe, najczęściej jednodniowe,
  • weryfikacja i ustalenie zakresu remontu, naprawy,
  • opracowanie kosztorysów i wycen napraw,
  • realizacja prac serwisowych (wyszukiwanie i usuwanie usterek pod kątem mechanicznym i elektrycznym, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny),
  • dokonywanie remontów instalacji technologicznych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu napraw,
  • rozliczanie reklamacji gwarancyjnych z producentem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk, elektronik, mechanik lub automatyk, itp., mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (np. rysunków elektrycznych, czy rysunków złożeniowych maszyn i urządzeń),
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność organizowania swojej pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów - krótkie wyjazdy serwisowe, najczęściej jednodniowe.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP,
  • wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie technologicznej,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • premie i dodatkowe benefity,
  • pełne wyposażenie serwisowe,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do samochodu służbowego),
  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń