Talent Partners
Specjalista ds. Social Mediów

  • Data publikacji:
  • 14-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-marketingu

Dla naszego Klienta - innowacyjnej, renomowanej firmy z branży technicznej, z siedzibą w Krakowie - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. SSM/14709

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie profilu firmowego w mediach społecznościowych: Facebook, LikedIn, Instagram, YouTube,
  • budowanie zaangażowanej społeczności wokół profilu firmowego i grupy poprzez własną strategię rozwoju mediów społecznościowych,
  • aktywne uczestnictwo w konwersacjach w mediach społecznościowych,
  • przygotowanie i wysyłka newsletter-a,
  • pomoc w przygotowaniu firmowego katalogu produktów na stronę www,
  • wyjazdy do klientów w celu pozyskania materiałów graficznych i filmowych,
  • pomoc w tworzeniu projektu strony internetowej,
  • współpraca z grafikiem,
  • tworzenie prostych miesięcznych raportów z Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube,
  • marketing automation MailerLite,
  • tworzenie strategii w mediach społecznościowych, oraz poprzez mailing na potrzeby kampanii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • obsługa prostych programów graficznych np. Canva,
  • bardzo dobra obsługa aparatu fotograficznego,
  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów,
  • umiejętność obsługi programu MailerLite,
  • umiejętność obsługi programu ClickMeeting.
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • kreatywność i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrrudnienie w renomowanej firmie z branży technicznej,
  • pracę w zgranym zespole,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • prywatną opieka medyczną,
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń