Lidia Bąk
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 27-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. E-commerce

FLP  to firma z ponad 42-letnim doświadczeniem w tworzeniu sieci sklepów internetowych i sprzedaży produktów dla branży zdrowia i urody.  Obecnie poszukujemy do zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska (praca w 100% zdalna)

JAKIE SĄ OBOWIĄZKI NA TYM STANOWISKU?

Sprzedaż klientom indywidualnych oraz B2B,
Podejmowanie działań mających na celu zbudowanie stale rosnącej sieci odbiorców,
Aktywne pozyskiwanie klientów,
Stałe monitorowanie rynku.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

Pasji do nawiązania relacji i ciągłej komunikacji z Klientami,
Umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole,
Umiejętności obsługi komputera i programów pakietu MS Office,
Terminowości w wykonywaniu zleceń,
Samodzielności i kreatywności w działaniu,
Chęć nauki oraz otwartości na nowe wyzwania,
Dyspozycyjności w godzinach pracy biznesowej.

Znajomość języków obcych – w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

Pracę z dowolnego miejsca, w 100% zdalną,
Długoterminową współpracę w dowolnej formie: umowa o dzieło lub faktura,
Współpracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,

Oferujemy wsparcie graficzne, tekstowe, programistyczne oraz marketingowe.

Oferujemy szkolenia w zakresie technik sprzedaży i zasad profesjonalnej obsługi Klienta,
Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Jasne zasady współpracy.

Cały proces rekrutacyjny odbędzie się zdalnie.

Zgłoszenia i aplikacje rekrutacyjne prosimy przesyłać na adres:  kontakt@lidiabak.pl  w temacie wpisując nazwę stanowiska na które aplikuje kandydat. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Pełne informacje - dotyczące dbania o ochronę danych osobowych znajdują się w kwestionariuszu. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.