Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Agileo.IT to grupa ekspertów, która od 2012 roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku skutecznie łączy kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, audytów (m.in. UKS i KRI), outsourcingu (m.in. pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych) ze świadczeniem usług informatycznych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług

  • Towarzyszenie Klientowi w procesie współpracy

  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej

  • Prezentacje i negocjacje biznesowe

  • Opracowanie wycen dla Klientów

    Oferujemy:

    • Hybrydowy model pracy oraz pomocną dłoń kolegów z zespołu

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – zależy nam abyś czuł się bezpiecznie

    • Pakietem benefitów (m.in Medicover oraz bony świąteczne) wraz z systemem premiowym

    • Dofinansowanie do pakietów sportowych – lubimy ludzi z pasją, a Ty na pewno masz talent

    • Świadczenie okolicznościowe, imprezy kulturalne oraz sportowe – bo nie tylko pracą człowiek żyje

Nasze wymagania:

  • Prawdziwa pasja do sprzedaży

  • Proaktywność

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • Wysoka samodzielność

  • Czynne prawo jazdy kat.b

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zainteresowanie branżą IT

Jak wygląda rekrutacja?

Wysyłasz nam swoje CV , a jeśli chcesz to również list motywacyjny na adres rekrutacja@agileo.it i co dalej?

Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia nasze wymagania skontaktuje się z Tobą (telefonicznie lub mailowo) specjalista ds. rekrutacji i zaprosi Cię na videocall za pośrednictwem platformy WebEx, gdzie poznamy się trochę lepiej. O wyniku rozmowy poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie. W przypadku chęci współpracy z obu stron, umówimy się na spotkanie w celu omówienia szczegółów zatrudnienia.