Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Agencja Marketingowa IAM
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY BB

Data publikacji:
13.5.2019
Miejsce Pracy:
Bielsko-Biała
Branża:
Marketing / PR / Reklama
Stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży

Jesteśmy lokalną agencją marketingową działającą w sąsiedztwie Krakowa. I choć większość naszych klientów pochodzi z Warszawy oraz Krakowa, to w naszej pracy czerpiemy z najlepszych światowych praktyk. Zespół Agencji Marketingowej IAM składa się z wysokiej klasy specjalistów rozsianych po całym kraju. W dzisiejszych czasach odległość nie ma znaczenia. Dla nas najważniejsze są kwalifikacje i efektywność podejmowanych działań. Dlatego właśnie gwarantujemy naszym klientom dostarczenie rezultatów, których oczekują i które przekładają się na sukces finansowy ich przedsięwzięć.

Szukamy SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY BB

Twoje zadania:

  • Obsługa bieżących leadów sprzedażowych
  • Prowadzenie partnerów sprzedaży i rozliczanie umów partnerskich
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w celu prezentacji oferty
  • Proaktywne budowanie sieci partnerów sprzedaży/leadów
  • Przygotowywanie statystyk i raportów - CRM, Excel
  • Komunikacja wewnętrzna pomiędzy pracownikami

Wymagania:

  • znajomośc zagadnień związanych z marketingiem i sprzedażą doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klientów i sprzedaży
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8-16
  • pełne zaangażowanie umiejętność pracy w zespole chęci zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie netto B2B lub brutto umowa zlecenie + atrakcyjny system premiowy
  • pracę w pozytywnej atmosferze w biurze w Bielsku-Białej,
  • możliwośc częściowej pracy zdalnej opiekę trenera-mentora
  • niezbędne, bezpłatne szkolenia wewnątrz firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziale sprzedaży i marketingu oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub przesyłając CV na adres : a.drobisz@agencjaiam.pl w tytule wpisując: Specjalista ds. sprzedaży BB

Administratorem danych osobowych jest: Agnieszka Szklarczyk I.AM Agencja, Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce, NIP: 5521657432 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się na www Administratora.   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Agnieszka Szklarczyk I.AM Agencja, Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce, NIP: 5521657432 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.