Cyfrowy Polsat S.A.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Cyfrowy Polsat S.A.

  • Data publikacji:
  • 17-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Recz
Specjalista ds. Sprzedaży

Podejmiemy współpracę z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

Oferujemy:

- szkolenia i wdrożenie
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub własna działalność gosp.
- podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny

Obowiązki:

- aktywna sprzedaż
- kontakt z klientem i podtrzymywanie pozytywnych relacji
- dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie min. średnie
- zaangażowanie i samodzielność
- łatwość nawiązywania kontaktów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.