Godan S.A.
Firma Godan S.A.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów firmy (praca biurowa),
  • kontakt z kluczowymi klientami,
  • przyjmowanie zamówień od klientów (sklep internetowy, email, telefon),
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość Excela
  • komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • energia, pozytywne nastawienie, entuzjazm
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Mile widziani studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci szkół wyższych.