PRO-Search

Specjalista ds. Sprzedaży i Utrzymania Klienta

  • Data publikacji:
  • 18-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i utrzymaniowych
• Kontakt z potencjalnymi i obecnymi Klientami Spółki w kanale telefonicznym oraz innych kanałach zdalnych
• Realizacja procesu sprzedaży, umawianie spotkań, badanie opinii Klientów

Wymagania:

• Min. rok doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta (preferowane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta w branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej)
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne (umiejętność budowania relacji z Klientem przez telefon)
• Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji wspomagających bieżącą pracę z danymi klienckimi (CRM)
• Szybkie przyswajanie wiedzy
• Zaangażowanie i entuzjazm
• Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi

Oferujemy:

• Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
• Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
• Niezbędne narzędzia pracy