ManpowerGroup
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży sprzętu medycznego

  • Data publikacji:
  • 17-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SSM/076/AKR

Zadania:

• Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
• Przygotowywanie ofert handlowych, odbywanie spotkań biznesowych
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku medycznym
• Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie działań

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży sprzętu medycznego (najlepiej laserów medycznych)
• Znajomość polskiego rynku medycznego (w szczególności dermatologii)
• Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
• Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do pracy mobilnej
• Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z Klientem
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zorientowanie na sukces
• Mile widziane wykształcenie w obrębie kierunków medycznych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie rozwijającej się na polskim rynku medycznym
• Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
• Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań: samochód służbowy, laptop, telefon
• Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."