Manpower

Specjalista ds. sprzedaży w terenie

  • Data publikacji:
  • 10-04-2018
  • Zawiercie, Myszków, Koziegłowy, Przeczyce, Psary, Częstochowa, Siewierz, Będzin, Dąbrowa Górnicza

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży w terenie

Praca na terenie miejscowości: Zawiercie, Myszków, Koziegłowy, Przeczyce, Psary, Częstochowa, Siewierz, Będzin, Dąbrowa Górnicza
Numer ref. SDS/036/MDE

Zadania:

• Rozwijanie długofalowych relacji z klientami detalicznymi jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
• Rozwijanie sieci kontaktów, pozyskiwanie klientów w ramach sprzedaży innowacyjnego produktu (B2B)
• Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
• Budowanie i wzmacnianie pozycji międzynarodowych marek
• Praca z kluczowymi markami granicznymi
• Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży

Wymagania:

• Wykształceni wyższe lub w trakcie studiów (warunek konieczny)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Komunikatywność, samodzielność, umiejętność planowania i analitycznego myślenia, przedsiębiorczość
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)

Oferta:

• Pakiet szkoleń na start - wszechstronne wdrożenie
• Możliwość rozwoju poprzez pracę w różnych działach firmy
• Atrakcyjne szkolenia
• Dobra atmosfera pracy w gronie profesjonalistów
• Umowa o pracę na pełen etat (pierwsza na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
• Opieka medyczna i karta Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo
• Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."